730 199 459
 
 

Nasze roboty mobilne

Ollie jest to zdalnie sterowany za pomocą aplikacji, robot. Zaprojektowany został z myślą o szybkości, niezliczonych ewolucjach i sztuczkach. Przefruń nad konkurencją z prędkością ponad 22 km/h zachowując przy tym pełną kontrolę. Ollie jest nieprawdopodobnie zwinny i zwrotny dzięki cylindrycznej konstrukcji. Bączki, drifty i podskoki to dla Ollie codzienność. Innowacyjne elementy sterujące i zintegrowane gry dają Ci możliwość tworzenia, dopracowywania i dzielenia się wszystkimi nieprawdopodobnymi trikami. Ollie paruje się natychmiast z urządzeniami dzięki zastosowanej technologi Bluetooth LE. Jest zasilany kablem USB – można go ładować przez ładowarkę sieciową, samochodową czy też wyjście USB w komputerze. Chroniony jest trwałą, poliweglową skorupką i wyposażony jest w diody LED, dzięki którym może świeci wszystkimi kolorami. Ollie jest gotowy podjąć się każdego wyzwania za dni i nocą.

 

 

 

 

MiP jest inteligentnym prawie 20 cm robotem od firmy WowWee! Sterujemy nim dzięki ruchom dłoni.Jego płynne ruchy, to nie jedyna zaleta robota. MiP wydobywa z siebie różne dzięki, a umieszczone w oczach i na tułowiu diody LED dodają mu uroku. Wykonaj ruch ręką, aby zobaczyć jak robot jedzie, tańczy bądź omija przeszkody!

Robot posiada kilka trybów pracy:
- Tricks : uczy się ruchów
- Plateau : wykonuje różne ruchy
- Cage : szuka wyjścia
- Normal: reaguje na gesty, klaskanie
- Walk: idzie i omija przeszkody
- Track : rozpoznaje ruchy i podąża za nimi
- Dance : tańczy

 

 

 

Model Jumping Sumo to robot o silnej osobowości, który doskonale jeździ, zygzakuje, obraca się wokół własnej osi, pokonuje zakręty pod kątem 90°. W mgnieniu oka skacze na wysokość do 80cm! Jumping Sumo jest wyposażony w 3 tryby sterowania:
1. Jumper: skoki na wysokość i długość do 80 cm, zawsze ląduje na kółkach.
2. Kicker: wbudowana sprężyna umożliwia omijanie przeszkód!
3. Auto-Balance: tryb automatycznego utrzymywania równowagi, tak jak w pojazdach “Segway”.
Wykonywanie figur akrobatycznych jest możliwe dzięki bezpłatnej aplikacji FreeFlight 3Wbudowana kamera umożliwia śledzenie wszystkich przygód Mini-dronów Parrot. Najnowocześniejsza technologia zapewnia bardziej precyzyjne pokonywanie zakrętów, niż jakikolwiek pojazd sterowany radiem. Sterowanie końcami palców. Pokonywanie zakrętów pod kątem 90° do 180° w niecałą sekundę dzięki centrali bezwładnościowej. W zależności od sposobu sterowania, wyraża swój nastrój za pośrednictwem animacji dźwiękowych z możliwością ich personalizacji. Kiedy bierzesz go do ręki, lampki kontrolne zmieniają kolor na czerwony sygnalizując, że wykonywanie skoków jest zablokowane.

 

 

 

Parrot Rolling Spider to dron o bardzo niewielkich rozmiarach, sterowany za pośrednictwem smartfonu. Lata w pomieszczeniach oraz na wolnym powietrzu z zadziwiającą prędkością i stabilnością. Wykonywanie figur akrobatycznych jest możliwe dzięki bezpłatnej aplikacjiFreeFlight 3.

  1. Niesamowicie lekki i zwinny, model Rolling Spider pokonuje zakręty pod kątem 90° i 180° dzięki funkcji "swipe".

  2. Wykonuje przewroty w przód i w tył jednym kliknięciem.

  3. Dzięki zdejmowanym kołom jeździ od podłogi do sufitu oraz po ścianach.

  4. Wyposażony w samoczynny wyłącznik na wypadek zderzenia, jest zaprojektowany w taki sposób, że latając nigdy nie rozbije żyrandola w salonie!

Najnowocześniejsza technologia polegająca na ciągłym analizowaniu danych przekazywanych przez poszczególne czujniki sprawia, że Rolling Spider jest z pewnością jednym z najbardziej stabilnych quadricopterów na świecie. Wyłączny system startu z wyrzutem: silniki uruchamiają się automatycznie, kiedy wypuszczasz drona z ręki. Wspaniałe zdjęcia lotnicze dzięki zastosowaniu wbudowanej kamery pionowej.