Wakacje z robotyką! 

Wakacje to długo wyczekiwany i uwielbiany przez dzieci czas zabawy, przygód oraz odpoczynku od obowiązków szkolnych. Mamy tego pełną świadomość dlatego starannie przygotowujemy naszą ofertę chcąc zapewnić naszym podopiecznym niezapomniane chwile.

Dla naszych robotycznych zapalencow więcej wolnego czasu to więcej radości z konstruowania i programowania, dlatego dzieci będą m.in. realizować swoje pomysły na roboty. Podczas zajęć uczestnicy będą mieć do dyspozycji specjalne zestawy edukacyjne Lego Mindstorms NXT 2.0, Lego Mindstorms Ev3, Lego WeDo, WeDo 2.0 dodatkowy zestaw do pneumatyki, bezprzewodowe moduły i serwomechanizmy lego technic, drukarkę 3D oraz okulary wirtualnej rzeczywistosci.

Od tego roku rozszerzylismy nasza oferte o zajecia dla tych, ktorzy kochaja robotyke, ale chcieliby tez poznac inne ciekawe zagadnienia z zakresu miedzyinnymi chemii, biologii i fizyki. Wszystkich zapalonych odkrywcow zapraszamy na szalona wyprawe w poszukiwaniu planety WoW!

Co ważne, na naszych półkoloniach każde dziecko ma do dyspozycji własne stanowisko, a zadania są dobierane indywidualnie.