730 199 459
 
 

Kim jesteśmy?

Większość z nas to inżynierowie Akademii Górniczo-Hutniczej, absolwenci robotyki, elektrotechniki, mechatroniki, mechaniki i budowy maszyn. Zajęcia, które prowadzimy są zgodne z zasadą dydaktyki eksperymentalnej i wpisują się w nurt nowoczesnej edukacji, opartej na przekazywaniu wiedzy w sposób interaktywny.

 

 

   

 

 

Instruktorzy

Katarzyna Kipias - Jej drugie imię to cierpliwość. Niestrudzenie odpowiada na nawet setny raz zadane pytanie: „Proszę Pani, a dlaczego?” Z powodzeniem odnajduje zaginione w akcji klocki. Z zamiłowania i zawodu jest bibliotekarką, a dołączyła do nas, bo uwielbia dzieci. W wolnych chwilach dosłownie pochłania książki, dlatego jest doskonałym kompanem do rozmów na każdy temat.

 

Marcin Piech - Jest studentem trzeciego roku automatyki i robotyki na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Już od najmłodszych lat fascynowały go roboty i modelarstwo, a teraz chce zarażać swoją pasją kolejne pokolenie młodych inżynierów. Jak sam o sobie mówi -  jest typowym „ścisłowcem” – spokojnym i zrównoważonym. Niech Was to jednak nie zmyli, ponieważ drzemie w nim również talent muzyczny i taneczny,  który z powodzeniem realizuje w zespole folklorystycznym.

 

Diana Duda - To studentka trzeciego roku marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Nasza iskierka, która nie usiedzi w miejscu. Od początku studiów angażuje się w wiele projektów studenckich, pracuje i ma świetne wyniki na egzaminach. Ciągle szuka sobie nowych wyzwań, a w wolnym czasie, który mimo wszystko znajduje, wędruje po Bieszczadach. Jeśli już jest w domu to słucha dobrej muzyki i ogląda ciekawe filmy.

 

Robert Janus - Właśnie dołączył od grona studentów elektrotechniki na Politechnice Krakowskiej, natomiast zawód technika mechatronika zdobył już w szkole średniej w Nowych Sączu. Tak zaczęła się jego przygoda z programowaniem. Wie, że im wcześniej się ją zacznie tym lepiej, dlatego dołączył do naszego zespołu, gdzie nie tylko może rozwijać swoję pasje, ale również przekazywać je innym. Realizuje się również artystycznie grając na saksofonie w orkiestrze dętej.

 

Piotr Szydło - Nasz instruktor od zadań specjalnych. Jest studentem trzeciego roku informatyki stosowanej na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Amator wszelkich programów zarówno artystycznych jak i informatycznych. Roboty słuchają się go jak zaczarowane. Zna kilka języków programowania i chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi.  Jeśli wydaje się nieobecny to na pewno właśnie obmyśla kod, który zrealizuje od razu jak usiądzie do komputera.